Praca na hydraulika zarobki od 2800 netto

2024-04-05 ID OFERTY: 946121

Szukamy pracowników na stanowisko montera instalacji sanitarnych lub hydraulika.
Adesso Personal GmbH jest firmą godną zaufania. Oferujemy stabilne zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę wraz z ubezpieczeniem i świadczeniami socjalnymi.

Miejsce pracy: Niemcy

Opis stanowiska pracy:
- instalacja ogrzewania podłogowego
- instalacja oraz konserwacja systemów grzewczych
- renowacja oraz wymiana instalacji w starych oraz montaż instalacji w nowych budynkach
- praca z rysunkiem technicznym

Wymagania:

- minimum komunikatywna znajomość języka niemieckiego (wymóg konieczny)
- doświadczenie w zawodzie
- mile widziane wykształcenie kierunkowe
- prawo jazdy kat. B i samochód (mile widziane)
- samodzielność, dokładność, dobra organizacja
- motywacja do pracy
- dokładność w wykonywanych obowiązkach

Opis oferty:
- niemiecka umowę o pracę na czas nieokreślony
- atrakcyjne wynagrodzenie: od 2800 euro netto/miesiąc
- zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę
- możliwość pracy w nadgodzinach
- 150 € premii za zwerbowanie kolegi/znajomego do pracy w naszej firmie (znajomy musi przepracowac minimum 160 godzin pracy)
- możliwość pobierania cotygodniowych zaliczek
- opiekę polskiego koordynatora
- wszystkie świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec

Jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta pracy, to czekamy na Państwa CV. Zachęcamy rownież do zapoznania się z naszymi innymi ofertami pracy.