Praca na magazynie owoce i warzywa bez języka niemieckiego/ Emstek

2024-09-02 ID OFERTY: 979293

Opis oferty:

Poszukujemy dla Niemieckiej firmy Emstek ( 60km od Bremy ) komisjonerów warzyw i owoców .

  • Praca tylko dla Panów

  • Praca od Niedzieli do Piątku w tym jeden dzień wolny i zawsze wolna sobota

  • Dzień wolny w tygodniu jest obrotowy nie zawsze ten sam

  • Praca 5 wieczorów w tygodni od 18 do 02-03

  • Odległość miejsca zamieszkania od miejsca pracy ok. 5 km

Zakres obowiązków:

  • Komisjonowanie warzyw i owoców

  • Zamówienia na kartkach , nie ze skanerem ani ze słuchawkami

Wymagania:

  • Wiek do 50 lat

  • Wymagane AUTO

  • Mile widziane doświadczenie w komisjonowaniu

  • NIE wymagamy znajomości języka

Nasz klient oferuje:

  • Niemiecką umowę o pracę,

  • Pełny pakiet świadczeń socjalnych

  • Stawka 13,50€ brutto  + 25% do nocnej zmiany od 23:00 + 50% do stawki za pracę w Niedzielę .

  • Zarobki netto miesięcznie na 1kl podatkowej od 1800€ i na 3kl podatkowej 1800€-2100€ m-c!

  • Stałe zatrudnienie

  • Możliwość wyrabiania nadgodzin płatnych dodatkowo 25%

  • Możliwość otrzymywania cotygodniowych zaliczek,

  • Gwarantujemy rzetelną i profesjonalną opiekę w języku polskim.

Pracodawca zapewnia zakwaterowanie płatne 350€ m-c