Praca na magazynie z kosmetykami- na dłuższy czas! 14,79 euro brutto

2024-09-27 ID OFERTY: 983366

Dla jednego z naszych klientów zajmującego się dystrybucją kosmetyków poszukujemy pracowników magazynowych.

Opis stanowiska:

  • praca przy taśmie produkcyjnej bądź stacjonarnych stanowiskach,

  • pakowanie towaru (pojedyncze kosmetyki oraz zestawy),

  • układanie towaru na paletach i przygotowywanie do wysyłki,

  • zbieranie zamówień,

  •  kontrola jakości.

Oferujemy:

  • pomoc w zorganizowaniu wszelkich formalności związanych z podjęciem zatrudnienia,

  •  stawkę w wysokosci 14,79 euro brutto (sklada sie na nia podstawa w wysokosci 13,71 euro brutto oraz dodatek ADV do kazdej godziny w kwocie 1,08 euro brutto)

  • opiekę polskojęzycznego koordynatora

  • zakwaterowanie najczęściej w pokojach dwuosobowych, wifi, mieszkania zgodne z normą SNF,

  • dojazdy do pracy (rower lub samochód firmowy),

  • pomoc w organizacji przejazdu do Holandii,

  • wynagrodzenie zgodne z przepisami prawa holenderskiego (dodatki za pracę zmianową, w nadgodzinach, dni wolne itp.),

  • atrakcyjne stawki godzinowe,

  • dodatek urlopowy, wakacyjne (wypłacane zgodnie z CAO),

  • umowa o pracę tymczasową na długi okres czasu (minimum 3 miesiące) - to nie jest praca sezonowa.

Wymagania:

  • zaangażowanie w wykonywane obowiązki,

  • przynajmniej podstawowa znajomość języka angielskiego,

  • terminowe i prawidłowe wykonywanie zadań w pracy,

  • mile widziane prawo jazdy kat. B,dyspozycyjność na minimum 3 miesiące-  chcemy się z Tobą związać na jak najdłużej!

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie zgłoszeń klikając w przycisk aplikowania- mile widziane CV- bądź o  kontakt telefoniczny pod numerem +48 504 181 439

Skontaktujemy się ze wszystkimi!

Jeśli ta oferta nie wydaje Ci się odpowiednia dla Ciebie mamy także inne zakłady- skontaktuj się z nami, a dobierzemy coś idealnie dla Ciebie!

KRAZ 273