Praca Niemcy dekarz. Umowy niemieckie. Zapewnione zakwaterowanie. Umowa na warunkach niemieckich.

2024-05-22 ID OFERTY: 956616

Praca Niemcy dekarz. Zapewnione zakwaterowanie. Umowa na warunkach niemieckich. Zlecenia  na południu Niemiec – Bawaria i Badenia.  Praca dla dwóch dejkarzy od kiedy 27.05 / 03.06.

Zadania:

-    prace blacharskie na dachach i fasadach
-    orynnowanie
-    kladzenie papy termozgrzewalnej
-    blcha na rabek stojacy pojedynczy i podwojny

Wymagania:

  • świadectwo czeladnicze

  • doświadczenie

  • niemeicki

  • własne auto i znajomość języka niemieckiego

Warunki:

  • stawki miedzy 14,50€ -20€ brutto/h + dieta 55-65 euro za każdy przepracowany dzień

  • zapewnione komfortowe płatne zakwaterowanie – około 25€ netto za dobę

  • umowa niemiecka

  • opieka polskiego koordynatora

  • możliwosc zaliczek

  • wypłata co miesiąc

  • możliwość zaliczek

  • umowa na warunkach niemieckich