Praca Niemcy dla par od zaraz

2024-06-25 ID OFERTY: 965040

Praca Niemcy dla par od zaraz. Darmowe zakwaterowanie. Umowy niemieckie.

Oferujemy:

  • stawkę godzinową 13,50 euro brutto na godzinę

  • umowę o pracę z niemieckim pracodawcą

  • zakwaterowanie w pełni OPŁACONE przez pracodawcę (pokoje 2os.)

  • kontakt z osobą koordynującą podczas dojazdu w każdy weekend

  • stała opieka ze strony firmy

  • pomoc w przygotowaniu potrzebnych dokumentów, następnie zgłoszenie do odpowiednich instytucji odnośnie podjęcia pracy przez pracownika

  • dodatki za pracę w nocy

Wymagania:

  • prawo jazdy kat. B oraz auto na dojazd (warunek konieczny)

  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu umożliwiającym porozumienie się w miejscu pracy

  • doświadczenie,

  • dyspozycyjność

  • chęci do pracy

Zakres obowiązków:

  • pakowanie pieczywa

  • formowanie bułek itp.

Kontakt telefoniczny od PN-Pt od 08:00-16:00 po nr tel. +48 514 630 888