Praca Niemcy elektryk przemysłowy. Technik elektronik – utrzymanie ruchu. Zapewnione zakwaterowanie

2024-07-15 ID OFERTY: 969685

Praca Niemcy elektryk przemysłowy. Technik elektronik – utrzymanie ruchu. Zapewnione zakwaterowanie. Umowy niemieckie. Premie. Dodatki.

Wymagania:

  • Ukończone kształcenie zawodowe w zawodzie elektryka

  • Aktualne uprawnienia elektryczne

  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego

  • Pożądana jest znajomość technologii elektrycznej, pomiarowej, kontrolnej i regulacyjnej

  • Gotowość do pracy w systemie wielozmianowym

  • Wymagamy samodzielności i sumienności w pracy

  • Odpowiedzialność osobista, rzetelność i zaangażowanie dopełniają profil kandydata

  • Prawo jazdy kat. B + auto na dojazdy do pracy – mile widziane

Opis stanowiska pracy:

  • Zapewnienie bezawaryjnego procesu produkcyjnego poprzez konserwację zapobiegawczą i rozwiązywanie problemów związanych z systemami produkcyjnymi inżynierii procesowej

    Wykonywanie czynności konserwacyjnych i serwisowych zgodnie z planami konserwacji

    Przeprowadzanie i dokumentowanie planowanych prac naprawczych

    Rozwiązywanie problemów i usuwanie usterek we wszystkich systemach

    Konserwacja i rozwiązywanie problemów z rozdzielnicami elektrycznymi i powiązanymi komponentami

    Ciągła optymalizacja dostępności systemu

Oferta:

  • Niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony na pełen etat w oparciu o układ GVP

  • Wynagrodzenie 16,00 € brutto/h + dieta 20,00€ netto za każdy dzień w pracy

  • dodatki: nadgodziny, za pracę w nocy, niedziele i święta

  • Świąteczne i wakacyjne premie

  • Pełne niemieckie ubezpieczenie zdrowotne i społeczne

  • Możliwość pobierania zaliczek

  • Zapewnione zakwaterowanie – koszt: 150€ miesięcznie

Osoba odpowiedzialna za rekrutację: Tel: 798 981 440

Praca Niemcy elektryk przemysłowy

Praca Niemcy