Praca- Przetwórstwo rybne - od zaraz!!!

2024-06-10 ID OFERTY: 960486

Dla Klienta zajmującego się produkcją i przetwórstwem węgorzy, makreli oraz łososia,
Poszukujemy pracowników którzy w stałej temperaturze ok. 10 stopni
będą pakować ryby w różnego rodzaju opakowania.

Zadania:
- pakowanie ryb,
- sortowanie gatunków ryb według ustalonych standardów,
- oznaczanie, oklejanie,
- dbanie o porządek na stanowisku pracy.

Oferujemy:
- praca od poniedziałku do piątku w godzinach od 07:00 do 16:00 ( sporadycznie soboty ),
- pracownicy codziennie dostają czysty kombinezon, buty, rękawiczki , fartuchy,
- legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową,
- przyjazne środowisko pracy,
- możliwość zdobycia doświadczenia,
- konkurencyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia i umiejętności ( bez stawek wiekowych),
- możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz,
- wsparcie polskojęzycznego Koordynatora,
- szeroki pakiet ubezpieczenia zdrowotnego w kwocie 35.58 Euro tygodniowo,
- przejrzyste cotygodniowe zestawienie przepracowanych godzin i potrąconych kosztów.

Oczekujemy:
- brak przeciw wskazań zdrowotnych do pracy w temperaturze ok. 10 stopni,
- wyjazd na dłuższy okres czasu (minimum rok),
- dokładność i precyzja w wykonywaniu zadań,
- umiejętność pracy w zespole oraz samodzielność w wykonywaniu powierzonych obowiązków.

Miejsce pracy – Enkhuizen
Rodzaj umowy – umowa holenderska
Wynagrodzenie – 13,27 € brutto za godz.