Praca przy sadzonkach kwiatowych, prace naprawcze- (złota rączka) ze znajomością języka obcego/ Lott

2024-06-19 ID OFERTY: 963451

Opis stanowiska

Agencja pośrednictwa pracy oraz doradztwa personalnego JOBWISEzarejestrowana pod nr KRAZ 30656, dla jednego ze swoich klientów w Lottum poszukujepracowników zainteresowanych podjęciem pracy jako:

Praca przy sadzonkach kwiatowych, prace naprawcze- (złota rączka) ze znajomością języka obcego

miejscowość: Lottum (Limburgia)

Praca całoroczna!

Opis stanowiska:

  • dbanie o sadzonki, podlewanie, nauka rozpoznawania chorob

  • prace naprawcze dbanie o porządek

  • praca w kilkuosobowym teamie

  • sezon kwiecien do wrzesnia : 6 dni pracy okolo 60 godzin

  • poza sezonem 40 godzin w tyg. przeważnie 5 dni pracy

Oferujemy:

  • umowa bezpośrednio z firmą!

  • stawkę 14.50€ brutto

  • możliwość podwyżki po okresie próbnym (3 miesiące)

  • 8% dodatku urlopowego + 10% dodatku wakacyjnego

  • wypłata w cyklach miesięcznych (możliwość cotygodniowych zaliczek)

  • 1-osobowe pokoje w apartamencie 6-osobowym

  • po okresie próbnym przeprowadzka na własne zakwaterowanie (pomoc w znalezieniu mieszkania)

  • ubezpieczenie kolektywne

  • opiekę polskiego koordynatora

  • bezpłatne kursy szkoleniowe

Wymagania:

  • rzetelność i punktualność

  • wysoka motywacja do pracy

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego/niemieckiego lub holenderskiego (warunek konieczny)

  • mile widziane prawo jazdy B

  • wykształcenie minimum średnieProsimy o załączanie CV w języku angielskim lub holenderskim