Praca: Spawacz MAG - bez języka niemieckiego

2024-09-26 ID OFERTY: 983166

Opis stanowiska

Kontrahent - zajmuje się produkcją zaworów kulkowych. Wykonywane prace to spawanie orbitralno-maszynowe oraz nadzór nad maszyną spawającą.

Zadania spawacza są następujące:

- przejazd wózkiem elektrycznym (Amaise) z paletą lub pojemnikiem pod obrotnik (na miejscu jest możliwość przyuczenia)

- zeskanowania karty zleceniowej na komputerze

- ustawienie palnika oraz wartości spawalniczych do spawanego materiału

- wkładanie pojedynczych części (rury oraz czopy) na obrotnik

- kontrola procesu spawania

- wyczyszczenie spawu.

Wymagania stanowiska

- doświadczenie w spawaniu metodą MAG- mile widziane certyfikaty MAG 135/138- chęć do wyjazdu oraz pracy na zmiany (2 zmiany z możliwością nadgodzin)- dodatkowym atutem będzie znajomość języka niemieckiego.

Oferujemy

- bez znajomości języka niemieckiego – Stawka 21,00 Euro/h Brutto

- z podstawową znajomością niemieckiego – Stawka 23,00 Euro/h Brutto

- zorganizowane zakwaterowanie,

- polską umowę o pracę tymczasową,

- dopłaty za przejazd z Polski do Niemiec i z powrotem, -możliwość otrzymania zaliczki

- dodatkowo płatne nadgodziny 25-100%

- klarowne i legalne warunki zatrudnienia

- możliwość długoterminowej współpracy

- opiekę ze strony biura polskiego

- świadczenia Kindergeld.