Praca: Spawacz MIG/MAG - bez znajomości języka niemieckiego

2024-09-18 ID OFERTY: 981331

Firma produkująca bariery na mosty drogowe i wiadukty poszukuje spawaczy do długofalowej współpracy w okolicach Monachium. Mile widziane osoby z niewielkim doświadczeniem, które wymagają przyuczenia lub chcą dopiero rozpocząć pierwszą pracę za granicą.

Opis stanowiska:

  • Przygotowanie materiału do spawania

  • Spawanie metodą MIG/MAG, spawy pachwinowe do 5 mm

  • Spawanie blach o grubości do 25 mm ze stali S235 JR

  • Montaż elementów barierek i wiaduktów

  • Okazjonalne drobne prace ślusarskie

Wymagania:

  • Doświadczenie w spawaniu

  • Samochód dla łatwiejszego dojazdu (opcjonalnie możliwość zakwaterowania 300m od firmy, liczba miejsc ograniczona)

  • Znajomość rysunku technicznego

Oferujemy

  • Stawkę 17,00 Euro/h brutto (z możliwością negocjacji)

  • Zorganizowane zakwaterowanie (koszt 180 Euro/miesiąc odliczany od wynagrodzenia)

  • Polską umowę o pracę tymczasową

  • Dopłaty za przejazd z Polski do Niemiec i z powrotem

  • Możliwość otrzymania zaliczki

  • Dodatkowo płatne nadgodziny (25-100%)

  • Legalne warunki zatrudnienia

  • Możliwość długoterminowej współpracy

  • Opieka ze strony biura polskiego

  • Świadczenia Kindergeld

Dodatkowe informacje:

  • Mile widziane, ale nieobowiązkowe certyfikaty spawalnicze

  • W przypadku chęci negocjacji stawki, prosimy o przesłanie oczekiwanej stawki oraz dostępnej daty rozpoczęcia pracy

Alternatywne stanowisko: Pomocnik Ślusarza

  • Dla osób bez doświadczenia, chętnych do nauki

  • Początkowa stawka: 15,00 Euro/h brutto, po okresie wdrożenia (około 2 miesiące) podwyżka do 17,00 Euro/h brutto