Oferta z portalu FACHPRACA.pl - Praca dla fachowców. Tu znajdziesz tysiące ofert pracy dla fachowców z Polski i z zagranicy.

praca STOLARZ CNC Niemcy

2024-01-15 ID OFERTY: 929804

Praca dla stolarza CNC
lokalizacja: Gundremmingen (Bawaria)


obowiązki:
obsługa maszyny stolarskiej CNC z systemem sterowania Cambium 
materiał: belki drewniane różnego typu 
samodzielne ustawianie i regulacja narzędzi
konserwacja i dbałość o narzędzia
samodzielne załadowanie maszyny materiałem
monitorowanie procesu


wymagania:
komunikatywna znajomość języka niemieckiego
prawo jazdy i samochód


warunki pracy:
wynagrodzenie 3000 EUR netto 
niemiecka umowa o pracę
możliwość zakwaterowania


Kontakt: 537988887 lub 504028129

Strona wykorzystuje pliki cookies własne w celu prawidłowego działania jej wszystkich funkcji.

Strona wykorzystuje również pliki cookies podmiotów trzecich w celu korzystania z zewnętrznych narzędzi analitycznych, marketingowych i społecznościowych. Informacje gromadzone za pośrednictwem tych plików cookies przetwarzane są również przez dostawców narzędzi zewnętrznych. Wybierając „Chcę dokonać ustawień cookies” możesz sprawdzić, jakie informacje wykorzystujemy oraz skonfigurować wybrane ustawienia.

Czy wyrażasz zgodę na korzystanie z innych niż niezbędne plików cookies na zasadach opisanych w
polityce prywatności i plików cookies?