Praca w Holandii przy tulipanach

2024-06-27 ID OFERTY: 965533

Praca w Holandii przy tulipanach. Zapewnione zakwaterowanie. Umowy holenderskie. Oferta dla 10 osób kobiet i mężczyzn.

Dodatkowo od 15.07.2024 -28.02.25 – 4 osoby.

22.07-31.10- 4 osoby
(obieranie, czyszczenie cebulek tulipanów) praca na hali oraz w polu

22.07 -22.02.24 – 4-osobowy dział eksportu.
Pakowanie cebulek i przygotowywanie zamówień.

12.08.24-31.10.24- 12 osób

Nie jest praca tylko w pomieszczeniu ale również na polu. Na polu – pracownicy zbierają i wykopują cebulki z pola, które się kładzie na taśmie.  W kolejnym etapie trafiają na traktor, później produkcja i czyszczenie na hali.

Praca jest zazwyczaj od 7 – 16 (czasami może być dłużej). Weekendy zazwyczaj wolne – ewentualnie co druga sobota pracująca.

Zazwyczaj są 3 przerwy:
1 x 15 min – rano
1 x 30 min – lunchowa
1 x 15 min – po południu

Zadania:

  • obieranie, czyszczenie cebulek tulipanów

  • praca na hali oraz w polu

Zapewniamy:

  • Stawka 13,68 euro/h

  • zakwaterowanie zapewnione płatne

  • wynagrodzenie w systemie tygodniowym

  • holenderska umowa o pracę

  • praca od zaraz

  • część osób będzie mogła zostać dłużej

Wymagania:

  • doświadczenie

  • własne obuwie – gumowce

  • płaszcz przeciwdeszczowy

  • KONIECZNIE buty robocze (S3)

Kontakt telefoniczny od PN-Pt od 08:00-16:00 po nr tel. +48 514 630 888