Praca w magazynie- zbieranie zamówień

2024-10-10 ID OFERTY: 985406

Opis stanowiska

  • Zbieranie zamówień zgodnie z listą

  • Pakowanie, skanowanie, układanie na palety

  • Praca w magazynie z sprzętem elektronicznym i małym AGD

  • Sporadycznie pomoc przy przyjmowaniu dostaw

Wymagania stanowiska

  • Dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie komunikatywnym

  • Gotowość do pracy fizycznej

Oferujemy

  • Umowę zlecenie, stawka 14,50 € brutto/godz.

  • Zakwaterowanie w pokojach 2 osobowych blisko miejsca pracy, koszt 250€/ miesiąc

  • Pracę na 1 zmianę- poranną

  • Dodatki za nadgodziny i pracę w sobotę 25%

  • Dodatek wakacyjny i świąteczny 150 €

  • Premia frekwencyjna 100 €

  • Możliwość nawiązania długoterminowej współpracy

  • Darmowe ubezpieczenie grupowe