Pracownik administracyjno-biurowy, Frankfurt, Niemcy

2024-08-09 ID OFERTY: 975098

Link2work sp. z o.o. (Certyfikat nr 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników, która od ponad 16 lat pomaga polskim pracownikom znaleźć zatrudnienie za granicą. Oferujemy stabilne i przejrzyste warunki współpracy.Dla naszego klienta -niemieckiej firmy poszukujemy osób na stanowisko:

Pracownik administracyjno-biurowy
Miejsce: Frankfurt am Main, Niemcy
Mieszkanie: zorganizowane

Zakres obowiązków
 • wsparcie menedżerów w codziennych zadaniach biurowych
 • odbieranie połączeń telefonicznych od klientów, dostawców i innych
 • śledzenie zamówień projektowych
 • obsługa korespondencji, e-maili i przekierowywanie ich w razie potrzeby
 • utrzymanie zaopatrzenia biura, sprzętu oraz zaplecza
 • wykonywanie ogólnej administracji biurowej, w tym archiwizacja, kserowanie, skanowanie oraz inne obowiązki administracyjne
 • organizacja podróży służbowych dla pracowników, w tym lotów, transferów i zakwaterowania
 • wsparcie w procesie wdrażania nowych pracowników na miejscu
 • zarządzanie czasem pracy i frekwencją wszystkich pracowników oraz raportowanie godzin pracy
 •  prowadzenie tygodniowego grafiku pracy zespołu

Poszukiwane kompetencje
 • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
 • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
 • umiejętność obsługi komputera w stopniu zaawansowanym, w tym znajomość Word, Excel i Microsoft 365
 • znajomość organizacji pracy biurowej
 • wielozadaniowość
 • silne umiejętności organizacyjne i zarządzania czasem
 • przyjazne, pozytywne i elastyczne podejście do pracy

Oferujemy
 • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę na warunkach niemieckich, bezpośrednio z pracodawcą
 • pracę w pełnym wymiarze godzin
 • wynagrodzenie, do negocjacji w zależności od doświadczenia
 • pełne ubezpieczenie
 • bezpłatne zakwaterowanie (pokój jednoosobowy)
 • zwrot kosztów transportu do Niemiec (opłacony bilet lotniczy, zwrot za paliwo, auto firmowe)
 • możliwość rozwoju zawodowego