Pracownik budowlany

2024-04-05 ID OFERTY: 946249

Agencja Ecojob Sp. z o.o. (certyfikat 12864) świadczy usługi związane z leasingiem, outsourcingiem oraz rekrutacjami stałymi. Jesteśmy międzynarodową agencją pracy tymczasowej z ponad 10letnim doświadczeniem zawodowym. Realizujemy usługi w Polsce, Francji, Belgii i Niemczech. Dostarczamy pracowników do branży przemysłowej, automotive, medycznej i farmaceutycznej, budowalnej.

W tej chwili dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko: Pracownika budowlanego, praca na terenie Belgii.

Stanowisko pracy:

Pracownik budowlany, praca na terenie Belgii.

Twój zakres obowiązków:

  • mocowanie ładunków na ziemi i na przyczepie( ściany prefabrykowane, konstrukcje betonowe takie jak słupy, belki, belki ze strunobetonu, płyty stropowe, płyty stropowe TT, blachy stalowe, konstrukcje stalowe, pakiety do montażu itp.)

  • wiercenie podpór w słupach,

  • montowanie podkładek neoprenowych na słupach i belkach,

  • pomaganie przy montażu słupów,

  • przygotowywanie zaprawy bezskurczowej,

  • szalowanie słupów,

  • wlewanie zaprawy bezskurczowej do słupów,

  • szalowanie płyt stropowych TT,

  • pomoc przy betonowaniu płyt stropowych TT,

  • montowanie dodatkowego zbrojenia na płytach stropowych,

  • uzupełnianie niskich murków zaprawą bezskurczową,

  • porządkowanie budowy i utrzymanie narzędzi w czystości,

  • montowanie ochrony przed upadkiem (barierki).

Nasze wymagania:

  • zdolność do pracy fizycznej,

  • brak lęku wysokości,

  • podstawowa znajomość języka angielskiego lub francuskiego,

  • posiadanie własnego samochodu,

Co oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o polską umowę o pracę tymczasową,

  • stawka godzinowa: 17,234 euro brutto,

  • płatne nadgodziny + 20%,

  • dodatkowa 13 pensja i bony Sodexo,

  • rozliczenie dojazdu w oparciu o kilometrówkę wg. prawa belgijskiego,

  • amortyzacja auta w wysokości 50 euro/ miesiąc,

  • pracodawca zapewnia i pokrywa koszty zakwaterowania.

Prosimy o przesyłanie CV przez przycisk aplikuj.

Widniejemy w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 12864.