Pracownik do załadunku i rozładunku kontenerów w różnych miejscowościach Holandii

2024-05-30 ID OFERTY: 958426

Oferujemy:

- Stabilne zatrudnienie na długi okres

- Atrakcyjną stawkę 13.88 €/h

- Wysoki standard zakwaterowania za 75 € tygodniowo:

  - Spełnia ustawowe normy i wymagania

  - Dostępna sieć Wi-Fi

  - Wyposażenie w podstawowe urządzenia gospodarstwa domowego

- Regularne wypłaty co 4 tygodnie z możliwością zaliczek

Twoje zadania:

- Ręczny rozładunek kontenerów

- Układanie kartonów na palety (waga kartonów od 10 do 25 kg)

Czego oczekujemy:

- Znajomości języka angielskiego na poziomie A2

- Chęci do pracy i motywacji

- Prawo jazdy mile widziane

 Dlaczego warto u nas pracować?

- Komfortowe warunki pracy i zakwaterowania

- Wsparcie i pomoc w adaptacji na nowym stanowisku

- Przyjazna atmosfera w międzynarodowym zespole

Nie czekaj, aplikuj już dziś i dołącz do naszego zespołu!

Kontakt

+48602460130

rekrutacja@humanbe.pl