Pracownik działu spedycji (chłodnia), Best, Holandia

2024-08-20 ID OFERTY: 976564

Link2work sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników, która już od ponad 16 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie za granicą. Oferujemy stabilne i jasne warunki współpracy.
Dla naszego Klienta - holenderskiej firmy zajmującej się dystrybucją produktów mięsnych - poszukujemy osób na stanowisko:
Pracownik działu spedycji (chłodnia)
Miejsce pracy: Best, Holandia
Zakwaterowanie: zorganizowane

Zakres obowiązków
 • załadunek i rozładunek towarów za pomocą wózka reach truck
 • praca w chłodni z produktami mięsnymi
 • kontrola produktów przychodzących i wychodzących
 • utrzymywanie porządku w komorach chłodniczych
 • realizacja planu zgodnie z wytycznymi
 • koordynowanie postępów produkcji
 • ocenianie produktów
 • dostarczanie surowców na czas
 • prace magazynowe: sortowanie, układanie, rejestrowanie paczek
 • praca w systemie dwuzmianowym (5:00-14:00 i 14:00-22:00)

Poszukiwane kompetencje
 • doświadczenie na podobnym stanowisku
 • komunikatywna znajomość języka angielskiego
 • umiejętność pracy w zespole
 • gotowość do pracy w chłodni z produktami mięsnymi
 • znajomość przepisów BHP związanych z pracą z żywnością
 • ważny certyfikat na wózki widłowe (reach truck)
 • prawo jazdy kat. B

Oferujemy
 • zatrudnienie na holenderskich warunkach
 • stawkę 14,74€ brutto/h
 • dodatek 15% do każdej przepracowanej godziny
 • dodatek produkcyjny 3,75% do każdej godziny
 • stawka z dodatkami: 17,50€ brutto/h
 • dodatek za pracę w chłodni - 10,80€ tygodniowo
 • gwarantowane 40h tygodniowo
 • wynagrodzenie wypłacane tygodniowo
 • 25 dni urlopu przy pełnym etacie
 • 8,33% dodatku urlopowego
 • możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania - 122,50€/ tydzień
 • ubezpieczenie płatne 35,50€/ tydzień
 • dodatek za podróż od 10km 0,23€/km
 • szybki proces rekrutacji