Pracownik fabryki w Niemczech

2024-05-09 ID OFERTY: 953281

Pracownik fabryki w Niemczech. Oferta zatrudnienia w fabrykach jogurtów, wędlin i pieczywa. Mile widziani do pracy panowie lub pary. Niestety nie posiadamy aktualnie miejsc dla grup.

Zadania:

  • Pakowanie i sortowanie produktów spożywczych (hala produkcyjna – temperatura 5°C)

  • Praca przy taśmie produkcyjnej

  • Kontrola jakości produktów

  • Obsługa prostych maszyn produkcyjnych

  • Układanie gotowych opakowań z produktem do większych kartonów

  • Układanie kartonów na paletach

  • Etykietowanie, foliowanie

  • Dbanie o czystość stanowiska pracy

Wymagania:

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Dokładność i sumienność

  • Wysoka higiena osobista oraz czysty sposób pracy

  • Sprawność fizyczna i brak problemów zdrowotnych

  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego lub angielskiego

  • Mile widziane prawo jazdy i własny samochód

Zapewniamy:

  • Niemiecką umowę o pracę na pełen etat

  • Wynagrodzenie zgodne z taryfą BAP (od 13,50 euro brutto/godzina) plus premia za wyniki

  • Zakwaterowanie w mieszkaniach firmowych w pokojach 2 osobowych (11,00 euro/dzień)

  • Usługa transportu do miejsca pracy dla osób nie posiadających prawa jazdy oraz własnego samochodu (6,00 euro / dzień)

  • Dodatek za zabieranie innych pracowników do miejsca pracy własnym samochodem lub samochodem firmowym (naliczany indywidualnie w zależności od pokonywanej odległości)

  • Stałą opiekę ze strony polskich koordynatorów