Pracownik fizyczny -polerowanie | T&T Helmond | €14.50

2024-06-14 ID OFERTY: 962535

Lokalizacja: HELMOND, Holandia

Branża Techniczna

Kategoria: Pracownik produkcji

Wynagrodzenie: EUR €14. 50/Hr.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę tymczasową na cały etat

Język obcy: angielski, niderlandzki

NederlandsT&T Hardmetal Tools BV jest małą firmą, której celem jest specjalizacja i optymalizacja produkcji narzędzi z twardego metalu. Ze względu na rosnące zapotrzebowanie na narzędzia z węglika wolframu, firma szybko się rozwinęła, a moce produkcyjne zostały rozszerzone o grupę entuzjastycznych profesjonalistów.

Zakres obowiązków

Jako pracownik fizyczny będziesz odpowiedzialny za ręczną obróbkę i polerowanie różnych konturów w formach, aby zapewnić, że spełniają one precyzyjne specyfikacje. Rola ta wymaga dbałości o szczegóły i umiejętności pracy ze skomplikowanymi projektami, poprawiając jakość i wykończenie form. Aby zapewnić, że każda forma jest wykonana zgodnie z najwyższymi standardami, zostaniesz przeszkolony w celu opanowania technik i umiejętności wymaganych do efektywnej obróbki i polerowania.

Będziesz pracować na jedną zmianę od poniedziałku do piątku, zaczynając o 7:30 i kończąc o 16:15. Łącznie będziesz pracować 40 godzin tygodniowo.
Pierwszego dnia zostaniesz przeszkolony w zakresie czynności roboczych i procedur bezpieczeństwa. Dołącz do zespołu jako polerowacz!

Obowiązki
Polerowanie form
Zapewnienie dokładnej ręcznej obróbki form
Używanie narzędzi i sprzętu
Zgłaszanie problemów lub wad
Sprawdzanie jakości
Posiadać wiedzę techniczną

Wymagania

Umiejętność czytania i interpretowania rysunków technicznych

Posiadanie ważnego prawa jazdy (kategoria B)
Znajomość języka niderlandzkiego lub angielskiego

Oferujemy
Płatności na czas
Płatności tygodniowe
Gwarantowane godziny pracy
Zorganizowane zakwaterowanie
Transport do/z pracy
Ubezpieczenie zdrowotne
Program lojalnościowy
Rekrutacja online
Aplikacja MyOTTO
Pomoc 24/7

Klauzula RODO

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do OTTO Work Force Recruitment sp. z o. o. z siedzibą: u. Szwedzka 5, Bielany Wrocławskie, 55-040 Kobierzyce wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy KRS pod numerem KRS 0000365511, NIP 8961508583, REGON 021351810, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem: 23365; kapitał zakładowy: 3 683 550, 00 ZŁ (dalej zwany Administratorem) zgadzasz się na przetwarzanie przez Administratora Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: mojedane(małpa)ottoworkforce.pl.