Pracownik fizyczny- sadzenie drzew

2024-03-15 ID OFERTY: 941686

Pracownik fizyczny przy sadzeniu sadzonek drzew

Ewl International, dla swojego Klienta dużej międzynarodowej firmy, zajmującej się sadzeniem drzew i roślin na terenie Finlandii, poszukuje Kandydatów na stanowisko – pracownik fizyczny

Start pracy – 6.05 lub 13.05

Oferta:

  • Zatrudnienie bezpośrednio u klienta (w litewskiej firmie)

  • Oddelegowanie do Finlandii (2-4 miesiące)

  • Praca od poniedziałku do soboty

  • Standardowo 40 godzin tygodniowo

  • W zależności od ilości pracy przewidziano dodatkowe godziny

  • Praca na dzienne zmiany

  • Stawka od 1.700 do 2.200 euro netto/ miesiąc (im więcej posadzonych drzew, tym wyższa pensja)

  • Każdy pracownik ma 1-2 tygodnie na szkolenie, po którym pracownicy muszą wyrabiać ustalone normy posadzonych drzew/roślin

  • Możliwość otrzymania zaliczki w wysokości 100 euro tygodniowo

  • Bezpłatne zakwaterowanie oraz transport do pracy

  • Dojazd z miejsca zamieszkania do pracy może czasami zająć więcej niż 1 godzinę w jedną stronę, ale w tym przypadku pracodawca dopłaci 12 euro brutto za każdą dodatkową godzinę dojazdu powyżej 1 godziny.

  • Pracodawca zapewnia płaszcze przeciwdeszczowe

  • Dojazd na Litwę opłaca Kandydat (przyjazd w celu podpisania umowy, wyjazd do miejsca pracy następnego dnia – pracodawca organizuje nocleg, jeśli będzie taka potrzeba)

  • Dojazd z Litwy do miejsca pracy opłaca pracodawca

Zadania:

  • Sadzenie sadzonek drzew/roślin na polach/w lasach za pomocą specjalnych narzędzi

  • Praca fizyczna często na terenach górskich o nierównym ukształtowaniu podłoża

Wymagania:

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Mile widziane doświadczenie w pracy fizycznej i /lub pracy w rolnictwie

  • Dobra kondycja fizyczna

  • Mile widziane prawo jazdy kat. B