PRACOWNIK FIZYCZNY (sezonowo) - praca przy uprawie oraz zbiorach, głównie fasoli

2024-04-24 ID OFERTY: 950595

Agencja Pośrednictwa Pracy Euro Work od 18 lat świadczy usługi na najwyższym poziomie, zapewniając pracownikom dostęp do stabilnych i umożliwiających rozwój ofert pracy na rynku Unii Europejskiej.

Dla naszego klienta w Holandii, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Haps (w pobliżu Cuijk - Holandia)

Termin rozpoczęcia pracy: połowa Czerwca 2024

Czas trwania projektu: 3 miesiące okresu próbnego z możliwością przedłużenia

Godziny pracy: od poniedziałku do piątku między 06:00 – 14:00/15:00

Opis stanowiska:

Dla naszego Klienta w Holandii – firmy specjalizującej się w rolnictwie ekologicznym, poszukujemy osoby do pracy fizycznej przy zbiorach. Praca jest wszechstronna i odbywa się głównie na zewnątrz. Głównym zadaniem będą ręczne zbiory upraw, głównie fasoli oraz prace przy pakowaniu w przypadku niekorzystnych warunkach pogodowych.

Wymagania:

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego, ze względu na język komunikacji z pracodawcą

  • Prawo jazdy wymagane, u przynajmniej jednego z pracowników

  • Zdolności do szybkiego wdrażania i pracy samodzielnej po wstępnym szkoleniu

  • Elastyczność oraz gotowość do pracy na zewnątrz w różnych warunkach pogodowych

  • Dyspozycyjność do pracy przez cały okres sezonowy

Co możemy Ci zaoferować?

  • Wynagrodzenie godzinowe brutto: 13,27€, z przewidywalnym wzrostem stawki po 30/06/2024

  • Zatrudnienie na umowie o pracę na warunkach holenderskich z możiwością przedłużenia współpracy w kolejnych sezonach

  • Możliwość pracy w soboty

  • Zakwaterowanie w Oss, około 30min od miejsca pracy

  • Odzież ochronna odpowiednia do warunków pogodowych

  • Pomoc w załatwieniu wszelkich formalności

  • Możliwość wynajmu środka transportu na dojazdy do miejsca pracy (rower lub samochód firmowy)

  • Profesjonalne podejście i kompleksowe wsparcie w procesie rekrutacji

Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej – posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476