PRACOWNIK FIZYCZNY - sprzątanie hoteli, parków, szkół oraz bungalow, praca dla PAR

2024-04-11 ID OFERTY: 947420

Agencja Pośrednictwa Pracy Euro Work od 18 lat świadczy usługi na najwyższym poziomie,

zapewniając pracownikom dostęp do stabilnych i umożliwiających rozwój ofert pracy na rynku Unii Europejskiej.

Dla naszego klienta w Holandii, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Holandia (różne miejscowości)

Termin rozpoczęcia pracy: od zaraz / do ustalenia z pracodawcą

Czas trwania projektu: 3 miesiące okresu próbnego z możliwością przedłużenia

Opis stanowiska:

Praca jako pracownik fizyczny przy sprzątaniu takich obiektów jak hotele, szkoły i bungalow - parki. Do głównych obowiązków należy usuwanie wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń oraz czyszczenie różnych powierzchni (podłogi, ławki, blaty itp.) przy użyciu środków czystości i prostych narzędzi (szczotki, odkurzacze, inne urządzenia wspomagające sprzątanie)

Wymagania:

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (min. A2/B1)

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku (będzie dodatkowym atutem)

  • Dokładność i rzetelność

Co możemy Ci zaoferować?

  • Stawka godzinowa brutto: 13,42€

  • Dodatek +50% za pracę w nadgodzinach

  • Dodatek +50% za pracę w weekendy

  • Stabilną pracę na umowę o pracę na warunkach holenderskich

  • Zakwaterowanie oraz opłacone składki zdrowotne

  • Pomoc w załatwieniu wszelkich formalności

  • Profesjonalne podejście i kompleksowe wsparcie w procesie rekrutacji

Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej – posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476