Pracownik Giełdy Kwiatowej – Aalsmeer/ Panowie z angielskim

2024-08-20 ID OFERTY: 976541

Pracownik Giełdy Kwiatowej – Aalsmeer/ Panowie z angielskim/

Twoje zadania:

- Kompletowanie zamówień na kwiaty i rośliny.

- Sortowanie, pakowanie oraz montaż wózków z towarem.

- Kontrola jakości przed wysyłką.

- Współpraca z działem logistyki.

Oferujemy:

- Wynagrodzenie €13.99€/h.

- Cotygodniowe wypłaty.

- Dodatek wakacyjny i urlopowy.

- Ubezpieczenie zdrowotne z możliwością dofinansowania.

- Program emerytalny od pierwszego dnia pracy.

- Wsparcie koordynatorów i dostęp do dokumentów przez aplikację.

Wymagamy:

- Znajomości języka angielskiego.

- Doświadczenia na podobnym stanowisku.

- Dyspozycyjności od zaraz i gotowości do pracy w niższych temperaturach.

- Własnego transportu.

Kontakt:

Rekrutacja@humanbe.pl

+48602460130