Pracownik kontroli jakości  obróbki mięsa i przy pakowaniu miesa/ Kobiety bez znajomości angielskiego

2024-06-21 ID OFERTY: 964461

Lokalizacja:

Veenendaal, Hollandia

Opis firmy:

Diviande to firma specjalizująca się w dostarczaniu porcjowanych świeżych i mrożonych produktów dla przemysłu, gastronomii, Cash&Carry oraz handlu detalicznego. Dzięki naszemu bogatemu doświadczeniu, wiedzy, nowoczesnym działom badawczo-rozwojowym i rozbudowanym zakładom produkcyjnym, jesteśmy w stanie zapewnić najwyższej jakości produkty, możliwości i ekspertyzę.

Zakres obowiązków:

- Trybowanie szynki, wycinanie kości, krojenie mięsa i wycinanie mniejszych kości, odcinanie kawałków tłuszczu.

- Praca przy pakowaniu mięsa i kontrola jakości (głównie dla Pań).

Godziny pracy:

- Praca rozpoczyna się zazwyczaj o godzinie 6:00 i trwa około 8-9 godzin.

- W zależności od zapotrzebowania, godziny rozpoczęcia pracy mogą być późniejsze.

- Praca odbywa się od poniedziałku do piątku, z możliwością pracy w soboty.

Extra informacje:

- Praca w chłodnym otoczeniu (około 7 stopni Celsjusza).

Wynagrodzenie:

- 13,68 euro brutto na godzinę + 8% dodatku wakacyjnego.

Bezpieczeństwo i higiena:

- Przestrzeganie zasad BHP i dbałość o higienę są kluczowe w naszej firmie.

Oferujemy:

- Zakwaterowanie: 137,50 EUR/tygodniowo.

- Ubezpieczenie: 35,52 EUR/tygodniowo.

- Pomoc w rezerwacji busa.

- Wsparcie na każdym etapie współpracy.

Kontakt:

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV na:

- Email: rekrutacja@humanbe.pl

- Telefon: +48 602 460 130

Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj się z Diviande!