Pracownik logistyczny / operator wózka Reachtruck

2024-07-02 ID OFERTY: 966825

HOBIJ International Work Force Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia, wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 7749.

Pracodawca specjalizuje się w transporcie, logistyce i magazynowaniu produktów spożywczych i nieżywnościowych.

Zakres obowiązków:
Jako Pracownik Logistyki / Kierowca Reachtruck będziesz wykonywać wszelkiego rodzaju prace logistyczne:
-Obsługa wózka wysokiego składowania
-Kompletacja zamówień
-Załadunek i rozładunek ciężarówek
-Uszczelnianie produktów

Stała praca na jedną zmianę 8.00-17.00
Lokalizacja: Veghel

Jakie są nasze oczekiwania?

-dobra komunikatywna znajomość języka angielskiego
-doświadczenie w pracy logistycznej
-doświadczenie jako operator wózka reachtruck i ważne uprawnienia

Co oferujemy?

Oferujemy stabilną i legalną pracę w oparciu o kontrakt holenderski. Pomagamy w organizacji transportu do Holandii z naszym zaufanym przewoźnikiem oraz w załatwieniu wszelkich formalności związanych z zatrudnieniem. Oferujemy odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne, dojazd do pracy dla osób korzystających z zakwaterowania agencyjnego. Możliwość długotrwałej współpracy, opiekę koordynatorów przez cały okres zatrudnienia, atrakcyjne wynagrodzenie i stawkę godzinową , cotygodniowe przelewy na Twój rachunek bankowy, dodatek wakacyjny i urlopowy, dodatki za prace zmianowe oraz w weekendy.

Pomagamy również w organizacji transportu do Holandii z naszym zaufanym przewoźnikiem oraz w załatwieniu wszelkich formalności związanych z zatrudnieniem.

Cały proces rekrutacji odbywa się on-line!

Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV (z informacją REACHTRUK w tytule maila) na adres mailowy praca@hobij.pl

Prosimy również o zamieszczenie w CV klauzuli:

wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Houdstermaatschappij Hobij Personeelsvoorziening BV z siedzibą w Veghel. Dane przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016r. (RODO) na potrzeby rekrutacji. Kandydatowi/kandydatce których dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania, edytowania, usuwania, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.