Pracownik logistyki FLEX | Oostrum, Venray | Praca Holandia 15,2 EUR/h

2024-08-28 ID OFERTY: 978524

FLEX jest dostawcą usług logistycznych z naciskiem na branżę informatyczno-technologiczną. Jako pracownik logistyki będziesz odpowiedzialny za bezpieczne i wydajne działanie operacyjne w ramach wewnętrznego i zewnętrznego przepływu towarów, w tym magazynowania.

Lokalizacja: Oostrum (Venray), Holandia

WARUNKI ZATRUDNIENIA

• Stawka godzinowa: 13.68 EUR +2.76% ATV +8.33% Holiday allowance = 15.20 EUR

• Dodatki zmianowe za pracę w godzinach wieczornych i nocnych lub nadgodziny (ok. 30%) oraz w weekendy (50-100%)

• Praca na jedną lub 2 zmiany od 06:00 do 14:30 i od 14:30 do 23:00

• Atrakcyjne zakwaterowanie np. w Venray, Blitterswijck, Arcen, Maasbree lub Venlo

• Zorganizowany transport do/z pracy (rowerem, rowerem elektrycznym lub samochodem)

• Na miejscu stołówka, w której możesz skorzystać z lodówek i mikrofali

• Ubezpieczenie pracownicze i dostęp do opieki zdrowotnej

• Możliwość uzyskania uprawnień do obsługi wózków widłowych

• Umowa o pracę tymczasową na warunkach holenderskich

• Możliwość przejścia na kontrakt u klienta lub rozwoju bezpośrednio w strukturach OTTO

• Centrum Obsługi Operacyjnej – całodobowa pomoc telefoniczna

• Aplikacja MyOTTO z planem pracy i paskami wypłat

• Minimum formalności (możliwość podpisania umowy drogą elektroniczną)

• Dostęp do kursów językowych, szkoleń on-line i innych projektów dla naszych pracowników m.in. Fit/at/OTTO lub Happy OTTO Wish!

OBOWIĄZKI

·        Kompletowanie zamówionych produktów z użyciem wózka i skanera

·        Pakowanie produktów

·        Drobne prace montażowe

·        Kontrola jakości

·        Sortowanie paczek

·        Pieczętowanie palet

·        Przenoszenie pudeł o różnej wadze

·        Załadunek/rozładunek kontenerów

WYMAGANIA

·        Dobra znajomość j. angielskiego

·        Sprawność niezbędna do pracy fizycznej

·        Dostępność na dłuższy okres

Chcesz poznać więcej szczegółów? Aplikuj a nasz rekruter odpowie na wszystkie Twoje pytania!