Pracownik Lotniska we Frankfurcie - zapewnione zakwaterowanie

2023-11-03 ID OFERTY: 907173

Najważniejsze informacje

Miejsce pracy: Frankfurt nad Menem, Niemcy

Umowa: Umowa o pracę na pełen etat na czas nieokreślony (umowa niemiecka). Zatrudnienie bezpośrednio przez port lotniczy.

Harmonogram pracy: 3 zmiany – zmiany w godzinach 3.00 – 24.00

Wynagrodzenie: 16,37€ brutto / h + dodatki. Ok. 1850€ netto miesięcznie + dodatki.

Po 6 miesiącach pracy - podwyżka do 16,72€/h brutto.

18.00€ brutto / h + dodatki w przypadku osób mówiących po niemiecku na poziomie A2.

Zakres obowiązków:

• Załadunek i rozładunek bagażu z samolotów

• Transport bagażu na terenie lotniska za pomocą specjalistycznego sprzętu

• Przewóz i rozładunek bagażu na taśmę bagażową do odbioru przez pasażerów.

• Obsługa towarów niebezpiecznych

• Sortowanie bagażu

To oferujemy:

• Dodatki do stawki godzinowej w wysokości: +25% zmiana nocna, + 50% za pracę w niedziele, + 125% za pracę w dni świąteczne.

• Umowa o pracę na cały etat, na czas nieokreślony bezpośrednio z niemieckim pracodawcą

• Możliwość pracy w nadgodzinach

• Zapewnione zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych wyposażonych w łazienki, kuchenkę elektryczną, lodówkę oraz pościel.

• Bezpłatne szkolenia niezbędne do pracy na terenie lotniska

• Job ticket – tańsze tankowanie, tańsze jedzenie na lotnisku, bezpłatny bilet komunikacji miejskiej itp.

• Dodatek relokacyjny w wysokości 1000€ netto

• Od 24 do 30 dni płatnego urlopu (w zależności od stażu pracy)

• 800€ dodatku urlopowego

• Bezpłatne miejsce parkingowe wraz z ubraniem roboczym

• Pomoc w przygotowaniu niezbędnych dokumentów, organizacji wyjazdu oraz opieka koordynatora

Wymagania:

• Gotowość do udziału w kursie j. niemieckiego online trwającego od 4 do 8 tygodni. Stypendium za udział to 500€ netto miesięcznie. Ilość miejsc jest ograniczona.

Terminy rozpoczęcia kursów językowych:

  • 30.04.2024

  • 11.05.2024

Za szybsze uzyskanie znajomości j. niemieckiego na poziomie A2 wypłacana jest premia.

  • 1000€ za osiągnięcie jej po 4 tygodniach

  • 750€ po 6 tygodniach

  • 500€ po 8 tygodniach

• Zaświadczenie o niekaralności

• Prawo jazdy kat. B – samochód nie jest wymagany

• Udokumentowana ciągłość zawodowa z ostatnich 5 lat

• Sprawność fizyczna oraz gotowość do pracy w systemie zmianowym, w święta i w weekendy.

Pozostałe informacje:

Kurs j. niemieckiego jest bezpłatny, odbywa się w formie zdalnej (5-osobowe grupy na Skype) w wymiarze 2 godzin dziennie od poniedziałku do piątku. Celem kursu jest osiągnięcie znajomości j. niemieckiego na poziomie A2. W czasie trwania kursu wypłacane jest wynagrodzenie w wysokości 500€ netto miesięcznie. Po zdanym egzaminie następuje wyjazd do Niemiec, podpisanie umowy i rozpoczęcie pracy.

• Dodatek relokacyjny w wysokości 1000€ jest wypłacany w 4 transzach po 250€. Pierwsza wypłata następuje po pierwszym dniu pracy.

• Koszt wynajmu to 500€ miesięcznie.