Pracownik magazynowy

2024-05-15 ID OFERTY: 954541

Praca fizyczna nie stanowi dla Ciebie problemu?  Zależy Ci na ofercie bez tzw. wiekówki? Zaaplikuj na nasze ogłoszenie- możemy zaproponować Ci udział w rekrutacji na stanowisko pracownika magazynu firmy kurierskiej!

oferujemy

  • pracę na podstawie holenderskiej umowy o pracę za pośrednictwem największych agencji pracy w Holandii: Randstad lub Tempo-Team

  • zapewniony dojazd do pracy

  • dodatkowo płatne nadgodziny oraz dodatki do pracy zmianowej

  • opieka polskojęzycznego koordynatora na miejscu

  • pracę w miejscowości Oirschot lub Veenendaal

zadania

  • załadunek i rozładunek samochodów ciężarowych

  • sortowanie paczek

  • obsługa linii i maszyn transportowych oraz sortujących

oczekujemy

  • dyspozycyjność do wyjazdu za granicę na min 8 tygodni

  • gotowości podjęcia pracy w systemie zmianowym

  • podstawowej znajomości języka angielskiego

  • mile widziane posiadanie prawa jazdy kat. B

  • doświadczenie w pracy w Holandii jest traktowane jako dodatkowy atut

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia