Pracownik magazynowy (metalurgia), Valkenswaard, Holandia

2024-10-17 ID OFERTY: 986234

Link2work sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników, która już od ponad 16 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie za granicą. Oferujemy stabilne i jasne warunki współpracy.
Dla naszego Klienta - firmy zajmującej się dystrybucją i transportem produktów metalowych (stal, stal nierdzewna, aluminium, itp.) - poszukujemy osób na stanowisko:
Pracownik magazynowy (metalurgia)
Miejsce pracy: Valkenswaard, Holandia
Zakwaterowanie: brak

Zakres obowiązków
 • praca w magazynie logistycznym z produktami z metalu (stal, stal nierdzewna, aluminium, itp.)
 • na 1. zmianie: przygotowywanie zamówień do wysyłki, pakowanie, etykietowanie, itp.
 • załadunek, rozładunek towarów do ciężarówek, przyjmowanie dostaw (na 2. i 3. zmianie)
 • praca w systemie 3-zmianowym (6:00 - 14.30, 14:15 - 22:30, 22:15 - 6:15)

Poszukiwane kompetencje
 •  doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
 • umiejętność pracy w zespole
 • znajomość języka niderlandzkiego w stopniu komunikatywnym lub dobra j. angielskiego
 • prawo jazdy kat. B
 • gotowość do pracy fizycznej i w ciągłym ruchu

Oferujemy
 •  zatrudnienie długoterminowe na holenderskich warunkach
gwarantowane 38,5h pracy tygodniowo
 • wynagrodzenie: 15,34€ brutto/h
 • dodatek zmianowy do każdej godziny +27% - 19,02€ brutto/h
 • możliwa praca w nadgodzinach - płatne 125-150%, soboty - 150%, niedziele - 200%
 • opiekę polskiego koordynatora
 • 25 dni płatnego urlopu
 • 8,33% dodatku urlopowego
 • dostęp do stołówki pracowniczej
 • dostęp do siłowni dla pracowników
 • dla osób z prawem jazdy kat. B - możliwość uzyskania dodatkowych certyfikatów