Pracownik magazynu Aldi - Atrakcyjna Oferta dla Osób z niemieckim A2 i doświadczeniem

2024-07-03 ID OFERTY: 967214

Chcesz zdobyć cenne doświadczenie zawodowe, pracować w dynamicznym środowisku i zarabiać 13,50 € brutto na godzinę? Dołącz do naszego zespołu w Aldi w Herten, Lingen lub Rinteln!

Co Oferujemy:

- Stabilne Zatrudnienie Umowa o pracę na niemieckich warunkach z pełnym ubezpieczeniem i odprowadzanym podatkiem.

- Atrakcyjne Zarobki: Stawka godzinowa 13,50 € brutto.

- Elastyczne Okresy Umów: Początkowo 7 tygodni, z możliwością przedłużenia do 9 miesięcy, a następnie do dwóch lat.

- Zakwaterowanie: Komfortowe mieszkania firmowe, wyposażone w podstawowy sprzęt, dostęp do Internetu - tylko 300 EUR miesięcznie.

- Dojazdy: Organizujemy dojazdy do pracy, współpracujemy z pracownikami posiadającymi samochody, wspólne koszty paliwa.

- Pomoc Administracyjna Pomagamy w zameldowaniu w urzędzie miasta w ciągu pierwszego miesiąca.

- Dodatek za Dojazdy: 5 EUR za każdy dzień dojazdu, jeśli zabierasz współpasażerów.

Opis Pracy:

- Lokalizacje i Godziny Pracy:

  - Herten:

    - 1 zmiana: 06:00-14:00

    - 2 zmiana: 14:00-22:00

  - Lingen:

    - 2 zmiana: 10:00-18:00

  - Rinteln:

    - 06:00-14:00 lub 12:00-20:00

- Obowiązki: Zbieranie towaru w magazynie za pomocą wózka elektrycznego, układanie towaru zgodnie z pozycjami podawanymi w słuchawce w języku niemieckim.

Wymagania:

- Własne buty ze stalowym podnoskiem.

- Znajomość liczebników po niemiecku.

- Doświadczenie na stanowisku komisjoniera.

- Ważny dowód osobisty.

- Mile widziane prawo jazdy i własny samochód.

Dlaczego Warto:

- Profesjonalne Szkolenie: Dwudniowe szkolenie stanowiskowe pod okiem wykwalifikowanego instruktora.

- Przyjazna Atmosfera: Pracujemy w zgranym zespole, dbając o dobrą atmosferę w pracy.

- Rozwój Zawodowy: Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w międzynarodowej firmie.

Nie czekaj! Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj swoją karierę z Aldi. Wyślij swoje CV już dziś!

Kontakt:

Email: rekrutacja@humanbe.pl

Telefon: +48602460130

Praca czeka na Ciebie!