PRACOWNIK MAGAZYNU| Koopman |€16,04 – €27,90

2024-07-26 ID OFERTY: 972431

Pracownik w magazynie Koopman – Gdy rozpoczniesz pracę w firmie Koopman International b.v. możesz zostać przydzielony do pracy na różnych działach. Od wszystkich pracowników oczekuje się pewnej elastyczności – jeśli będziesz potrzebny w innym dziale, to oczekuje się od Ciebie, że również te prace będziesz wykonywać jak najlepiej.

Działy:

  • Rozładunek – Rozładunek kontenerów odbywa się ręcznie. Ważna jest przy tym Twoja dokładność i umiejętność pracy w grupie. Sztaplowane palety przewożone są do lokacji magazynowej przez środki transportu wewnętrznego.

  • T.L.S. – Skrót TLS oznacza środki transportu wewnętrznego służącego do przewozu artykułów paletyzowanych. Do obsługi tych środków, nazywanych również „jetski”, nie jest konieczne posiadanie certyfikatu. Każdy pracownik zostaje wprowadzony w obowiązki przez doświadczonego kolegę. Przy pomocy wózków „jetski” dbasz o to, by palety mogły zostać odebrane i dostarczone.

  • Kompletowanie zamówień – W tym dziale kompletujesz zamówienia na podstawie systemu skanowania. Przewozisz zamówienia przy pomocy środków transportu wewnętrznego. Warunkiem jest tu doświadczenie na podobnym stanowisku i dokładność oraz bezbłędność w liczeniu.

  • Kontrola – W tym dziale palety z zamówienia klienta ustawiane są obok siebie i kontroluje się, czy pobrano właściwe ilości właściwych artykułów. Musisz więc być dokładny i mieć dobrą orientację w przygotowanych, gotowych paletach. Należy tu również przestrzegać zasad ustalonych przez klienta dotyczących stertowania palet i kontrolować ich ustawienie.

  •  Załadunek – Podczas załadunku korzysta się z list załadunkowych, na których dokładnie zaznacza się załadowane palety. Załadunek odbywa się przeważnie przy pomocy elektrycznych wózków paletowych, ale czasami ciężarówki czy kontenery należy załadowywać ręcznie (kartony luzem).

  • Dział wózków Reachtruck – Dbasz o to, by na podłodze zawsze była wystarczająca ilość kartonów tak, by pracownicy pobierający kartony mogli zrealizować zamówienia. W czasie tej pracy używa się ręcznego skanera. Oprócz tego ustawiasz palety przyjęte do magazynu. Certyfikat kierowcy wózków reachtruck jest obowiązkowy.

Zakres obowiązków:

  • Zbieranie zamówień

  • Rozpakowywanie kontenerów

  • Weryfikowanie oraz sprawdzenie ich zawartości

  • Pakowanie towaru

  • Przygotowanie go do dalszej wysyłki

  • Etykietowanie

  • Kontrola jakości (po przepakowaniu zamówienia lub na końcu kompletowania towarów)

  • Obsługa zwrotów

Godziny pracy:

  • 05:45 – 14:00

  • 14:30 – 22:45

Wynagrodzenie:

  • 13,95€ + 15% dodatku zmianowego = €16,04 /h brutto na magazynie

Nadgodziny:

Zdarza się, że trzeba pracować na nadgodzinach w soboty. Wynagrodzenie za nadgodziny w soboty wynosi:

  • 200% = €27,90/h –  w soboty pracuje się przeważnie przez 5 godzin.

Za nadgodziny wypracowane w dni robocze przed godziną 7:00 i po godzinie 17:30 wypłata wynosi:

  • 150% = €20,92/h

Za pracę w godzinach między 07.00 i 08.00 uraz między 16.30 i 17.30 nie obowiązuje żaden dodatek.

Dodatek za nadgodziny stosuje się dopiero po upływie pół godziny od zakończenia normalnego czasu pracy. Jeśli pracuje się po godzinach krócej niż pół godziny to za ten czas wynagrodzenie nie będzie wypłacane.

Oferujemy:

  • dodatek urlopowy: 10,87% – € 2468.00 brutto ( w skali przepracowanego roku )

  • dodatek wakacyjny: 8,33 % – € 1892.00 brutto ( w skali przepracowanego roku )

  • cotygodniowe wypłaty w piątek!

  • kontrakt holenderski

  • 10,00 € tygodniowo dla kierowcy samochodu służbowego

  • nadgodziny 125% -150%

  • dostęp do aplikacji w której znajdziesz swój planning, odcinki wypłat, zestawienia godzin

  • opiekę polskojęzycznych koordynatorów którzy będą Cię wspierać przez cały okres zatrudnienia

  • pomagamy w zorganizowaniu przejazdu prosto spod Twoich drzwi do naszego biura!

Wymagania:

  • język angielski A2

  • prawo jazdy – mile widziane

  • możliwość uzyskania zaświadczenia o niekaralności

Zakwaterowanie i ubezpieczenie:

  • € 107 tyg – zakwaterowanie

  • € 35.58 tyg – ubezpieczenie

Proces rekrutacji trwa do 3 dni roboczych.

Zainteresowane osoby zachęcam do wysłania CV na adres ewa.solutionsrecruitment@gmail.com