Pracownik magazynu (odzież sportowa)

2024-04-23 ID OFERTY: 950094

Opis stanowiska

  • zbieranie zamówień

  • pakowanie oraz skanowanie

  • segregowanie i układanie paczek

Wymagania stanowiska

  • prawo jazdy kat. B

  • dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz

  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • mile widziany własny samochód

Oferujemy

  • stawka 13 -13,50 euro brutto/h

  • polska umowa zlecenie

  • praca w systemie jednozmianowym (6-17)

  • zakwaterowanie w komfortowych, wyposażonych mieszkaniach  126 euro/tydzień

  • darmowy internet

  • dodatki za nadgodziny i pracę w sobotę 25%

  • dodatek wakacyjny i świąteczny 150 euro

  • premia za frekwencję 100 euro

  • dofinansowanie do paliwa 50 euro/miesiąc

  • praca bez znajomości języka obcego