Pracownik magazynu Vomar różne działy / Panowie z angielskim A1-A2

2024-06-15 ID OFERTY: 962647

Oferta Pracy w Vomar - Alkmaar

Opis Stanowiska:

Praca w dużym magazynie z produktami spożywczymi. Pan będzie skierowany do jednego z następujących działów:

1. Dział KW – Produkty Suche:

   - Zbieranie zamówień za pomocą systemu voice-pick.

   - Produkty: napoje, makarony, chipsy, kosmetyki, piwo itp.

   - Praca 5-6 dni w tygodniu.

   - Zmiany:

     - 1 zmiana: 5:30-14:00

     - 2 zmiana: 14:00-23:00

2. Dział Vers – Nabiał, Warzywa i Owoce:

   - Temperatura: 5°C.

   - Możliwość pracy przy zbieraniu zamówień (order picking) lub w systemie Transito with colors.

   - Zmiany:

     - Order Picking:

       - 1 zmiana: 6:00 (pon-sob), 5:00 (niedziela)

       - 2 zmiana: 12:30-22:30, 14:30-24:00

     - Transito with Colors:

       - Popołudniowa zmiana: start między 12:30 a 14:30

3. Operator Wózka Widłowego Bocznego:

   - Wymagany holenderski certyfikat.

   - Transport wewnątrzzakładowy, czynności pomocnicze, obsługowe i konserwacyjne.

4. Dział Slagerij - Produkcja Mięsa:

   - Praca przy produkcji mięsa, przekazywanie produktów do chłodni.

   - Jedna zmiana: start między 6:00 a 7:00

5. Dział Slagerij - Wędliny:

   - Pakowanie wędlin, kiełbasek, szynki na tacki.

   - Kontrola jakości na taśmie.

6. Dział Slagerij - Kiełbaski:

   - Mielenie, ważenie mięsa, obsługa maszyny do produkcji kiełbasek, nadzorowanie procesu produkcji.

7.Dział Slagerij - Ekspedycja:

   - Sortowanie produktów według zamówienia, przygotowywanie do wysyłki.

   - Temperatura: 3-5°C.

   - Zmiana: start 9:30

8.Dział Bakerij - Pieczywo:

   - Podział na trzy działy:

     - Inpack: pakowanie pieczywa na taśmie.

     - Produkcja: przygotowanie ciasta do wypieku.

     - Verdell Straat: segregacja zamówień do sklepów.

   - Praca 38 godzin tygodniowo.

   - Zmiany:

     - Inpack: 5:00-13:00, 7:30-15:30, 9:45-18:00, 9:00-17:00, 13:00-22:00, 17:00-2:00

     - Verdeelstraat: 8:00-17:00, 10:00-18:00, 10:00-19:00, 11:00-19:00, 12:00-20:00, 13:00-21:00, 14:00-23:00, 21:30-6:00

9. Dział Emballage – Skrzynki:

   - Segregacja skrzynek, uzupełnianie skrzynek z piwem.

   - Zmiany:

     - Pon-sob: 6:00-14:00, 8:00-13:00, 10:00-20:00, 13:00-23:00

     - Niedziela: 6:00-14:00, 9:00-17:00

10. Dział Diepvries – Mrożonki:

    - Temperatura: -26°C.

    - Praca przy zbieraniu zamówień za pomocą słuchawek.

    - Pracodawca zapewnia odpowiednie ubranie.

    - Zmiany: między 9:30 a 20:30

Oferujemy

Stawka 13,64e brutto/ godz.+ ADV oraz dodatek wakacyjny

Zakwaterowanie blisko pracy

Ubezpieczenie

Wsparcie na każdym etapie współpracy

Wymagania:

angielski A1-A2 w zależności od działu

brak przeciwwskazań do pracy fizycznej

mile widziane prawo jazdy

zaangażowanie i chęć do pracy

Uwagi:

- Wymagana nauka liczebników w języku holenderskim.

- Możliwość pracy w nadgodzinach.

- Zakwaterowanie w pobliżu zakładu, możliwość dojazdu rowerem.

- Tylko osoby przyjezdne z Polski

Proszę o kontakt w przypadku dodatkowych pytań lub wątpliwości.

rekrutacja@humanbe.pl

+48602460130