Pracownik magazynu | WYSOKIE ZAROBKI | DUŻO GODZIN | Holandia

2024-06-20 ID OFERTY: 963776

OPIS

Zatrudnimy:

  • Komisjonerów

  • Pracowników magazynowych

  • Pracowników działu zwrotów

Miejsce pracy: LIDL, Sligro, Vomar, Solar, Plus, Samsung

Ilość miejsc pracy: 50

Zakres obowiązków:

  • Zbieranie zamówień

  • Weryfikowanie oraz sprawdzenie ich zawartości

  • Pakowanie towaru

  • Przygotowanie go do dalszej wysyłki

  • Kontrola jakości (po przepakowaniu zamówienia lub na końcu kompletowania towarów)

  • Obsługa zwrotów

Dostępne miejsca:

  • LIDL | ORDER PICKER | €14,34 – €21,51

  • Sligro | Orderpicker | Amsterdam | €13,22 – €28,42

  • Vomar | Orderpicker | Alkmaar | €13,64 – €27,28

  • Solar | Orderpicker | Alkmaar | €12,51 – €18,76

  • Plus | Orderpicker | Ittervoort | €12,40 – €24,00

  • Samsung | Orderpicker | Heijn | €13,44 – €18,22

Dodatki za warunki pracy:

  • ADV DC 8,10%

  • Dział z temperaturami ujemnymi 8% do stawki

Oferujemy:

  • dodatek urlopowy: 10,87% –  € 3165.00 brutto ( w skali przepracowanego roku )

  • dodatek wakacyjny: 8,33 % – € 2425.00 brutto ( w skali przepracowanego roku )

  • cotygodniowe wypłaty w piątek!

  • kontrakt holenderski

  • 10,00 € tygodniowo dla kierowcy samochodu służbowego

  • nadgodziny 125% -150%- 200%

  • dostęp do aplikacji w której znajdziesz swój planning, odcinki wypłat, zestawienia godzin

  • opiekę polskojęzycznych koordynatorów którzy będą Cię wspierać przez cały okres zatrudnienia

  • pomagamy w zorganizowaniu przejazdu prosto spod Twoich drzwi do naszego biura!

Wymagania:

  • brak

Zakwaterowanie i ubezpieczenie i dojazd do firmy organizuje pracodawca !!!

Praca jest stała i stabilna, szukamy pracowników długoterminowych.

Proces rekrutacji trwa do 3 dni roboczych.