Pracownik magazynu z roślinami

2024-10-16 ID OFERTY: 986118

Miejsce pracy: Sint-Katelijne-Waver

Stawka: 2200-2300€

Zakwaterowanie: zapewniamy

Start: jak najszybciej

Jeśli masz wiedzę z zakresu roślin oraz zamiłowanie do roślin doniczkowych to szukamy właśnie Ciebie!

Opis stanowiska:

  • Zapewnienie realizacji zleceń produkcyjnych zgodnie ze specyfikacją i ustalonym harmonogramem

  • Nadzorowanie przepływów magazynowych i wykonywanie analizy zapasów

  • Zapewnienie realizacji wyznaczonych i uzgodnionych celów

  • Planowanie optymalnego wykorzystania przestrzeni magazynowej.

Czego oczekujemy:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • Znajomość branży ogrodniczej

  • Obsługa wózków wysokiego jak i niskiego składowania

  • Język angielski lub francuski

  • Prawo jazdy kat B mile widziane BE i CE

Dodatkowym atutem będzie:

  • wiedza z zakresu logistyki, gospodarki magazynowej będą dodatkowym atutem

  • wyjazd własnym samochodem

Co oferujemy:

  • Stawkę: 13€/h netto

  • Gwarancję stabilnej pracy

  • Program poleceń - 100€ za poleconego pracownika

  • Terminowe wypłaty wynagrodzenia do 10-tego każdego miesiąca

  • Możliwość pobierania zaliczek

  • W pełni wyposażone i darmowe zakwaterowanie - jedyna opłata po stronie pracownika to 2€ / dzień za media (internet, woda, prąd itd.)

  • Zwrot kosztów wyjazdu do wysokości 100€, po przepracowaniu 168h

  • Dofinansowanie do zakupu ubrań roboczych

  • Podczas trwania projektu jak i przed wyjazdem gwarantujemy kompleksową obsługę

  • Zwracamy koszty amortyzacji samochodu oraz koszty dojazdu do pracy

  • Zatrudniając się przez Weegree przyczyniasz się do odbudowy lasów - zasadzimy drzewo w Twoim imieniu!

Zapraszam do kontaktu:

  • Ilona Oryshchuk +48735207936

  • i.oryshchuk@weegree.com