Pracownik montażowy (ekspres do wody gazowanej), Rijen, Holandia

2023-04-27 ID OFERTY: 845661

Link2work sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników, która już od ponad 16 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie za granicą. Oferujemy stabilne i jasne warunki współpracy. Dla naszego Klienta - znanej firmy produkcyjnej w regionie Tilburg działającej na skalę międzynarodową poszukujemy osób na stanowisko:

Pracownik montażowy (ekspres do wody gazowanej)
Miejsce pracy: Tilburg, Holandia
Zakwaterowanie: zorganizowane

Zakres obowiązków
tworzenie kompletnych produktów z różnych części przy produkcji ekspresów do wody gazowanej
kontrola jakości
pakowanie kompletnych produktów
gotowość do pracy na jedną zmianę (poniedziałek-czwartek 6:30-15:00, piątki 6:30-11:00)

Poszukiwane kompetencje
 • doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane
 • komunikatywna znajomość języka angielskiego
 • chęć do nauki oraz szybkie przyswajanie wiedzy
 • odpowiedzialność i elastyczność
 • dbanie o porządek i higienę w miejscu pracy
 • prawo jazdy kat. B

Oferujemy
zatrudnienie na holenderskich warunkach
35h tygodniowo
stawkę €13,92 brutto/h
dofinansowanie do dojazdów do pracy
pracę w przyjaznym zespole
zakwaterowanie firmowe (122,50€ tyg)
25 dni urlopu przy pełnym etacie
8,33% dodatku urlopowego
ubezpieczenie płatne €35,50/tydzień
szybki proces rekrutacji