Pracownik obsługi kotłów - Praca w Niemczech

2024-08-02 ID OFERTY: 973852

Agencja Ecojob Sp. z o.o. (certyfikat 12864) świadczy usługi związane z leasingiem, outsourcingiem oraz rekrutacjami stałymi. Jesteśmy międzynarodową agencją pracy tymczasowej z ponad 10letnim doświadczeniem zawodowym. Realizujemy usługi w Polsce, Francji, Belgii i Niemczech. Dostarczamy pracowników do branży przemysłowej, automotive, medycznej i farmaceutycznej, budowalnej.

Stanowisko pracy:

Pracownik obsługi kotłów

Lokalizacja: Niemcy - Bawaria

Twój zakres obowiązków:

  • obsługa i nadzór nad kotłownią, silnikami parowymi i elektrociepłownią

  • przeprowadzanie obchodu kontrolnego

  • sprawdzanie emisji spalin i zużycia kotłów

  • pobieranie i analizowanie próbek wody

  • konserwacja kotłów i urządzeń do uzdatniania wody

  • zapewnienie dostawy ciepłej i zimnej wody na potrzeby produkcji

  • dokumentowanie wykonanych kontroli i badań

  • rejestrowanie stanów liczników i zużycia

Co oferujemy:

  • niemiecką umowę o pracę,

  • pomoc w organizacji zakwaterowania - darmowe zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych (pokoje jednoosobowe za dopłatą ok. 180 euro miesięcznie).

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • ubezpieczenie w niemieckiej kasie chorych

  • pomoc w objęciu ubezpieczeniem na terenie Polski (S1)

  • pomoc w uzyskaniu niemieckiego numeru podatkowego

  • zdalna opieka polskiego koordynatora.

Nasze wymagania:

  • zaświadczenie o ukończeniu kursu palacza kotłów

  • wykształcenie: elektryk, monter instalacji gazowych i wodnych, mechanik przemysłowy/urządzeń, ślusarz

  • doświadczenie na podobnym stanowisku pracy

  • zdolność do rozwiązywania problemów i organizacji pracy własnej

  • prawo jazdy kat. B i własny samochód na wyjazd

  • język niemiecki lub angielski - mile widziany.

Prosimy o przesyłanie CV przez przycisk aplikuj.

Widniejemy w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 12864.

Oferta pracy tymczasowej