Pracownik obsługi maszyn - suplementy diety-17.40e/h

2024-08-23 ID OFERTY: 977362

Pracownik obsługi maszyn do produkcji suplementów diety

Dla naszego Klienta, firmy z ponad 70-letnim doświadczeniem w produkcji suplementów diety oraz produktów związanych z aktywną opieką zdrowotną, poszukujemy Kandydatów na stanowisko – pracownik obsługi maszyn

  • Lokalizacja – Münster

  • Start – 02.09.2024

Oferujemy:

  • Niemiecka umowa o pracę tymczasową

  • Stawka godzinowa 17,40 €/h + dodatki

  • Cotygodniowe zaliczki 100euro

  • Bezpłatne zakwaterowanie (pokoje dwuosobowe)

  • Bezpłatny transport do/z pracy

  • System trzyzmianowy, praca zaczyna się od nocnej zmiany w niedzielę

  • Możliwa praca w soboty

  • 40 godzin/tydzień

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne lub doświadczenie w obsłudze maszyn

  • Doświadczenie w samodzielnej obsłudze maszyn, pomiarach, kontroli jakości, ustawianiu i monitorowaniu maszyn

  • Znajomość języka niemieckiego- minimum B1

  • Prawo jazdy kat. B

  • Mile widziane własne auto

Zadania:

  • Obsługa maszyn do produkcji suplementów diety (przy użyciu urządzeń manualnych, częściowo zautomatyzowanych i w pełni zautomatyzowanych)

  • Kontrola jakości, sortowanie, pakowanie tabletek, drażetek i saszetek (zautomatyzowane)

  • Samodzielna kontrola jakości, montaż, ustawianie i uruchamianie maszyn

  • Pierwsza aprobata produktów, dokumentacja, przygotowanie i zakończenie pracy, utrzymanie porządku i czystości na stanowisku pracy