Pracownik prefabrykacja / spawacz

2024-03-29 ID OFERTY: 944846

Agencja Ecojob Sp. z o.o. (certyfikat 12864) świadczy usługi związane z leasingiem, outsourcingiem oraz rekrutacjami stałymi. Jesteśmy międzynarodową agencją pracy tymczasowej z ponad 10letnim doświadczeniem zawodowym. Realizujemy usługi w Polsce, Francji, Belgii i Niemczech. Dostarczamy pracowników do branży przemysłowej, automotive, medycznej i farmaceutycznej, budowalnej.

W tej chwili dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko: Pracownik prefabrykacja / spawacz, praca w Belgii.

Stanowisko pracy:

Pracownik prefabrykacja / spawacz, praca w Belgii.

Twój zakres obowiązków:

  • umieszczanie elementów szalunkowych zgodnie z rysunkami produkcyjnymi,

  • ustawianie, mierzenie i regulowanie elementów szalunkowych,

  • używanie pomostu rolkowego do pozycjonowania podstaw stalowych i ścian szalunkowych,

  • prawidłowe ładowanie ładunków i przestrzeganie ich wagi,

  • prawidłowe sortowanie i przetwarzanie odpadów,

  • przygotowanie koszy zbrojeniowych przed zalaniem betonem,

  • spawanie elementów odlewanych,

  • czytanie i interpretowanie rysunków roboczych do montażu elementów zbrojenia,

  • używanie środków ochrony indywidualnej w zalecany sposób.

Nasze wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • bezpieczne obchodzenie się z substancjami niebezpiecznymi,

  • natychmiastowe zgłaszanie niebezpiecznych sytuacji bezpośredniemu przełożonemu,

  • znajomość rysunku technicznego,

  • posiadanie własnego samochodu,

  • mile widziana znajomość języka angielskiego.

Co oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową,

  • stawka godzinowa: 18,54 euro brutto,

  • dieta w wysokości: 5 euro/ dziennie,

  • dodatkowa 13 pensja,

  • rozliczenie dojazdu w oparciu o kilometrówkę wg. prawa belgijskiego,

  • odzież robocza zapewniona,

  • pracodawca zapewnia i pokrywa koszty zakwaterowania.

Prosimy o przesyłanie CV przez przycisk aplikuj.

Widniejemy w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 12864.