Pracownik prefabrykacji (zbrojenia)

2024-03-18 ID OFERTY: 942251

Link2work Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników, która już od ponad 16 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie za granicą. Oferujemy stabilne i jasne warunki współpracy.Dla naszego holenderskiego Klienta - firmy z branży budowlanej, zajmującą produkcją prefabrykatów i zbrojeń dla elementów prefabrykowanych,- poszukujemy osób chętnych podjąć pracę na stanowisku: Pracownik prefabrykacji (do przyuczenia)
Miejsce pracy: Den Bosh, Holandia
Zakwaterowanie: zorganizowane

Opis stanowiska:
 • praca przy produkcji stalowych zbrojeń pod prefabrykaty budowlane
 • przygotowanie form zgodnie z rysunkiem technicznym
 • spawanie punktowe zbrojeń

Oferujemy:
 •  pracę długoterminową na holenderskich warunkach
 • wynagrodzenie 320 € netto/tydzień (kwota podana po potrąceniu opłaty za mieszkanie i ubezpieczenie)
 • gwarantowane 40 h pracy tygodniowo
 • środki ochrony indywidualnej i ubrania robocze
 • zakwaterowanie (pokój jednoosobowy)
 • ubezpieczenie zdrowotne

Wymagania:
 • chęć do pracy fizycznej
 • doświadczeni w pracy w sektorze budowlanym lub metalowym
 • komunikatywna znajomość języka angielskiego
 • umiejętność samodzielnej pracy w oparciu o plany/rysunki techniczne
 • prawo jazdy kat. B oraz mile widziany własny samochód