Pracownik prefabrykacyjny: zbrojarz/betoniarz/cieśla szalunkowy

2024-09-26 ID OFERTY: 983250

Opis stanowiska

Obowiązki:

  • praca przy produkcji prefabrykatów betonowych różnego rodzaju: ściany, schody, balkony, słupy itd.

  • prace ciesielskie przy szalunkach drewnianych, przycinanie, odmierzanie, dopasowywanie elementów szalunkowych

  • Prace zbrojarskie

  • umiejętność czytania rysunku technicznego

Wymagania stanowiska

  • doświadczenie zawodowe w pracach przy wylewaniu betonów lub podobnych pracach

  • Prawo jazdy kat. B. - Dojazdy do pracy

  • Zaangażowanie i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań.

  • Dyspozycyjność i gotowość do pracy w zespole.

Mile widziane:

  • znajomość języka angielskiego

  • auto - dojazd do pracy (zwracamy za amortyzacje oraz paliwo)

Oferujemy

  • umowa zlecenie polska

  • atrakcyjne wynagrodzenie 14-16 € netto (w zależności od doświadczenia)

  • darmowe zakwaterowanie w pełni wyposażone

  • opiekę polskojęzycznego koordynatora od początku do końca zatrudnienia

  • zwrot za odzież roboczą

  • możliwość zaliczki po przepracowanym tygodniu