Pracownik produkcji

2024-06-28 ID OFERTY: 965911

Nasz klient jest liderem w dziedzinie przemysłowej obróbki powierzchni, który oferuje kompleksowe rozwiązania na rynku wysokiej jakości lakierów KTL i powłok proszkowych w różnych sektorach.
Szukasz pracy ze stabilnymi godzinami? Sprawdź szczegóły naszej oferty pracy i aplikuj już teraz!

Lokalizacja: Best

Obowiązki

Na stanowisku pracownika produkcji będziesz odpowiedzialny za wykonywanie powierzonych prac, takich jak rozpakowywanie, streczowanie, napinanie i pakowanie produktów.
Do Twoich obowiązków będzie należało:

  • wieszanie, układanie, zbieranie i / lub pakowanie produktów, które zostały już poddane obróbce lub nadal mają być poddane obróbce zgodnie z przepisami / instrukcjami pracy

  • wizualne sprawdzanie produktów podczas wieszania pod kątem czynników, które mogłyby mieć negatywny wpływ na efekt końcowy lub życzenia klienta

  • zawieszanie i zdejmowanie narzędzi i akcesoriów z taśmy

  • nadzorowanie użytkowania narzędzi do zawieszania i/lub akcesoriów, które są w dobrym stanie

  • oklejanie, montowanie i znakowanie produktów zgodnie z przepisami

  • wizualne sprawdzanie produktu pod kątem uszkodzeń zewnętrznych lub błędów produkcyjnych podczas odbioru i pakowania

  • wyszukiwanie, rozumienie i stosowanie instrukcji w komputerze

  • obsługa sztaplarki po przeszkoleniu wewnętrznym

  • praca w dziale obróbki strumieniowo-ściernej po dokładnym przeszkoleniu

  • utrzymywanie miejsca pracy i środowiska w należytym porządku i czystości

Wymagania dotyczące stanowiska

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub polskiego

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

  • Elastyczność w rozpoczęciu pracy w różnych godzinach (06:00 - 14:45 / 07:30 - 16:15 / 09:15 - 18:00)

Oferujemy

  • Wynagrodzenie godzinowe: 13,68 euro

  • Umowa holenderska

  • Wynagrodzenie tygodniowe

  • Pieniądze wakacyjne (8,33%) i płatne dni urlopowe (25 rocznie)

  • Ubezpieczenie zdrowotne

  • Program emerytalny

  • Bezpośredni kontrakt po 52 tygodniach

  • Zakwaterowanie