Pakowanie żywności- bez j. obcego i doświadczenia -Panie Holandia

2024-07-31 ID OFERTY: 973389

Pracownik produkcji – pakowanie żywności

Dla naszego Klienta, poszukujemy Kandydatek do pracy na stanowisku pracownika produkcji w firmie, zajmującej się przetwórstwem rybnym

  • Lokalizacja – Holadnia, Urk

Oferta:

  • Umowa holenderska

  • Zakwaterowanie zapewnione - 109 euro/tygodniowo (15-40 minut samochodem)

  • Stawka 13,68 euro brutto/h

  • Dodatek wakacyjny 10,82%

  • Dodatek urlopowy 8,33%

  • Dwie zmiany: poranna zmiana: 6:00-14:30, popołudniowa zmiana 14:30-00:15

  • Możliwe nadgodziny do 19:00

  • Nadgodziny płatne 115%+

  • Soboty, święta – 125%

  • Niedziele wolne

  • Ubezpieczenie zdrowotne płatne 35,51 euro/tydzień

  • Zapewniony płatny transport autem do/z pracy – 4euro/dzień

  • Możliwość wypożyczenia roweru – 5euro/tydzień

Zadania:

  • Przygotowywanie tacek z rybą - odważanie i umieszczanie 200g ryby na tackach

  • Przygotowywanie opakowań - składanie i formowanie pudełek do pakowania ryb

  • Etykietowanie - naklejanie odpowiednich naklejek na przygotowane pudełka

  • Obsługa maszyny do rybumieszczanie całych ryb w maszynie zgodnie z procedurami operacyjnymi