Pracownik produkcji (Czechy, Trzyniec)

2024-10-09 ID OFERTY: 985200

Opis stanowiska

  • Operator linii napełniania - zapewnienie płynnego przebiegu produkcji

  • Napełnianie produktów (sałatki, pasty)

  • Prowadzenie ewidencji produktów (praca ze skanerem)

  • Zarządzanie innymi pracownikami na linii, którzy przyjmują i sprawdzają gotowe produkty

  • Komunikacja z magazynierami (zabezpieczanie opakowań, etykiet)

  • Prace porządkowe

Wymagania stanowiska

  • Doświadczenie w pracy ze skanerem

  • Rzetelne prowadzenie dokumentacji, umiejętności organizacyjne

  • Gotowość do pracy w  temperaturze 12-15°C

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym (7,5 H)

  • Motywacja do pracy

Oferujemy

  • Zarobki ok. 30000 CZK

  • Ustawowe dodatek za pracę w nocy

  • Zmiany weekendowe 500 CZK

  • Bonus 2 500 CZK/miesiąc

  • Dodatki za popołudniowe zmiany wykraczające poza ustawowe 10%

  • Możliwość rozwoju kariery (brygadzista zmiany)

  • 2 razy w roku premia, której wysokość zależy od stażu pracy (1000 - 7000 CZK)

  • 25 dni urlopu

  • Bony na posiłki w wysokości 100 CZK

  • Zniżki na produkty firmy

  • Darmowa kawa i herbata w miejscu pracy

  • Czeska Umowa