PRACOWNIK PRODUKCJI (DO PRZYUCZENIA NA OPERATORA) - stawka 16,45€/h, cykliczne podwyżki i pokój 1-osobowy!

2024-04-04 ID OFERTY: 945884

Agencja Pośrednictwa Pracy Euro Work od 18 lat świadczy usługi na najwyższym poziomie,

zapewniając pracownikom dostęp do stabilnych i umożliwiających rozwój ofert pracy na rynku Unii Europejskiej.

Dla naszego klienta w Holandii, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI (DO PRZYUCZENIA NA OPERATORA)

[stawka 16,45€/h, cykliczne podwyżki i pokój 1-osobowy!]

Miejsce pracy: Tilburg, Holandia

Termin rozpoczęcia pracy: od zaraz / do ustalenia z pracodawcą

Czas trwania projektu: 3 miesiące okresu próbnego z możliwością przedłużenia

Opis stanowiska:

Dla naszego Klienta w Holandii - firmy, która specjalizuje się mieszaniu i pakowaniu składników żywności dla krajowych i międzynarodowych przedsiębiorstw, poszukujemy pracownika produkcji. Produkty, przy których będziesz pracować, to między innymi papryka, kakao, soda czy kolagen.

Firma posiada 10 komórek produkcyjnych (5 mieszających, 5 pakujących). Twoim zadaniem będzie pakowanie i przepakowywanie przypraw/produktów na stanowisku pracy. Każdy pracownik rozpoczyna pracę od pakowania, by lepiej poznać miejsce pracy i wszystkie procesy produkcyjne.

Kandydat na to stanowisko docelowo stanie się operatorem produkcji. Proces szkolenia zajmuje dużo czasu, ponieważ firma posiada szeroki asortyment oraz wielu klientów - każdy produkt/klient ma swoje własne instrukcje i sposób pracy.

Jako operator odpowiadać będziesz za proces napełniania komórki produkcyjnej. Produkty wrzucane będą do dużej komory mieszania, z której później muszą zostać wyjęte. Do Twoich obowiązków należeć będzie również przenoszenie paczek ze składnikami (o wadze do ok. 25 kg), a także czyszczenie komórek produkcyjnych (myjka pod wysokim ciśnieniem) po procesie mieszania. Cechy, które musi posiadać dobry operator, to przede wszystkim umiejętność pracy krok po kroku, w odpowiednim tempie, a także dyscyplina i koncentracja. Operator zawsze pracuje w systemie 3-zmianowym (7:00 – 15:00, 15:00 – 23:00, 23:00 - 7:00). Operator musi posiadać wiedzę na temat maszyny, którą nabędzie dzięki szkoleniom.

Wymagania:

  • Dobra znajomość języka angielskiego (min. B1, warunek konieczny)

  • Gotowość do podjęcia pracy fizycznej (dźwiganie i przenoszenie paczek do 25 kg)

  • Chęć do nauki i zorientowanie na rozwój zawodowy

  • Zaangażowanie

  • Gotowość do pozostania w Holandii na długi okres czasu

  • Doświadczenie w branży produkcyjnej lub przy pakowaniu

  • Doświadczenie jako operator maszyn produkcyjnych (będzie dodatkowym atutem)

  • Kompletne, aktualne CV w języku angielskim (ułatwi to proces rekrutacji)

Co możemy Ci zaoferować?

  • Stawkę godzinową brutto: 13,54€ + dodatek za pracę w systemie zmianowym (+21,5%), co daje €16,45/h

  • Podwyżka po pierwszych 6 tygodniach pracy (stawka podstawowa 13,94€ + dodatek zmianowy, co daje 16,94€/h)

  • Możliwość uzyskania kolejnych podwyżek - w zależności od wyników pracy, motywacji oraz tempa rozwoju na stanowisku!

  • Ocena pracownicza odbywa się co 3 miesiące. Za każdym razem - w przypadku dobrych wyników pracy - otrzymać można podwyżkę, co finalnie daje 17,93€/h (14,76€ podstawy + dodatek zmianowy 21,5%)

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Pracę w rzetelnej i stabilnej firmie, dla której liczą się potrzeby pracownika

  • Długotrwałe zatrudnienie na umowie o pracę na warunkach holenderskich

  • Zakwaterowanie w pokoju 1 -osobowym o wysokim standardzie oraz opłacone składki zdrowotne

  • Pomoc w załatwieniu wszelkich formalności

  • Darmowy, zapewniony transport do miejsca pracy (rower lub samochód; zakwaterowania w niewielkiej odległości do miejsca pracy)

  • Pełny pakiet wsparcia na miejscu (opieka polskiego koordynatora)

  • Profesjonalne podejście i kompleksowe wsparcie w procesie rekrutacji

Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej – posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476