Pracownik produkcji (ekologiczne mięso roślinne)

2023-03-30 ID OFERTY: 839337

Link2work sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników, która już od ponad 16 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie za granicą. Oferujemy stabilne i jasne warunki współpracy.
Dla naszego Klienta jednej z najszybciej rozwijających się firm FoodTech poszukujemy osób na stanowisko:

Pracownik produkcji
Miejsce pracy: Best, Holandia
Zakwaterowanie: brak

Zakres obowiązków
 • praca na linii produkcyjnej z mięsem ekologicznym (wyprodukowanym w laboratorium)
 • praca na 2 zmiany
 • umieszczanie produktów na linii produkcyjnej
 • pakowanie gotowych produktów
 • czyszczenie maszyn

Poszukiwane kompetencje
 • wykształcenie techniczne
 • doświadczenie w pracy na produkcji (branża spożywcza)
 • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub holenderskiego
 • gotowość do pracy w obniżonej temperaturze ok. 10 stopni Celsjusza
 • zaangażowanie oraz chęci do nauki
 • odpowiedzialność
 • umiejętność pracy w zespole
 • elastyczność
 • prawo jazdy kat. B

Oferujemy
zatrudnienie na holenderskich warunkach
stawkę 14,42€/h brutto
dodatek zmianowy za pracę na drugiej zmianie - 13/14%
wynagrodzenie wypłacane tygodniowo
pracę w pełnym wymiarze godzin
miłą atmosferę w pracy
duże możliwości rozwoju
25 dni urlopu
8,33% dodatku urlopowego
zakwaterowanie firmowe (122,50€ tyg)
ubezpieczenie płatne €35,50/tydzień
szybki proces rekrutacji