Pracownik produkcji felg (Czechy)

2024-10-09 ID OFERTY: 985219

Opis stanowiska

  • Produkcja felg aluminiowych

  • Szlifowanie

  • Malowanie

  • Konserwacja

  • Kontrola jakości

  • Obsługa ciężkich ładunków

  • Prace porządkowe

Wymagania stanowiska

  • Doświadczenie w pracy fizycznej

  • Zdolności manualne

  • Doświadczenie w pracy na zmianie nocnej

  • Motywacja do pracy

Oferujemy

  • Zarobki 38000 - 42000 CZK/m-c

  • Zwrot kosztów transportu 2,5 CZK za km

  • Premia za aktywność: 2 600 CZK (po trzech miesiącach pracy)

  • Premia półroczna: do 5 000 CZK

  • Stołówka: 55% dofinansowania

  • Emerytura 1.100,-/miesiąc (po 3 miesiącach pracy)

  • Praca w systemie 3 zmianowym

  • Czeska Umowa