Pracownik produkcji (k/m) bez języka, również dla par - praca blisko granicy!

2024-07-19 ID OFERTY: 971061

Agencja Pracy Concept Plus Sp. z o.o. (nr 11738) poszukuje dla swojego klienta pracowników na stanowisko:

Pracownik produkcji (k/m) bez języka niemieckiego - Mile widziane również pary, grupy! - praca blisko granicy!

Miejsce pracy: w okolicach Könnern

Zakres obowiązków:

● Pakowanie i przepakowywanie produktów mięsnych (kiełbas, parówek, szynek)
● Odważanie produktów
● Prace fizyczne przy poszczególnych liniach i maszynach produkcyjnych

Wymagania:

● Umiejętność pracy w zespole
● Wytrzymałość fizyczna
● Znajomość języka niemieckiego nie jest wymagana!
● Gotowość do pracy trzyzmianowej
● Mile widziany własny samochód

Oferujemy:

● Terminowo wypłacane wynagrodzenie w wysokości 12,50 euro brutto/h!
● Dodatki za pracę w godzinach nocnych (50%), w soboty (25%), w niedziele (100%) i święta (150%)
● Zorganizowane, komfortowe zakwaterowanie (pokoje max. 2-osobowe) w odległości 12 km od zakładu pracy
● Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio z zakładem pracy
● Składki i podatki odprowadzane w Niemczech
● Niemieckie ubezpieczenie zdrowotne
● Bezpłatną odzież roboczą
● Przyjazna atmosfera w pracy, umiarkowane tempo pracy
● Wsparcie polskiego koordynatora i polskich brygadzistów oraz współpracowników (b. dużo Polaków jest już zatrudnionych w tym zakładzie pracy)
● Możliwość zjazdów do Polski co dwa tygodnie

KONTAKT

Concept Plus Sp. z o.o. oddział Bydgoszcz

bydgoszcz@cp-personal.com

Tel. 52/522 80 50