Pracownik produkcji (k/m) - pakowanie ciastek - Niemcy + 100 euro dodatku!

2024-05-07 ID OFERTY: 952783

Agencja Pracy Concept Plus Sp. z o.o. (nr 11738) poszukuje pracowników na stanowisko:

Pracownik produkcji (k/m) - pakowanie ciastek - Niemcy

Miejsce pracy: Meppen

Zakres obowiązków:

● Pakowanie ciastek i innych wyrobów cukierniczych do opakowań
● Wkładanie zapakowanych ciastek do opakowań zbiorczych
● Prace fizyczne przy poszczególnych liniach i maszynach produkcyjnych

Wymagania:

● Umiejętność pracy w zespole
● Wytrzymałość fizyczna i zdolności manualne
● Gotowość do pracy trzyzmianowej
● Mile widziany własny samochód

Oferujemy:

● Terminowo wypłacane wynagrodzenie w wysokości 13,50 euro brutto/h - zarobki według taryfy płac GVP oraz dodatki i premie
● 100 € dodatku po przepracowaniu 3 miesięcy
● Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na warunkach niemieckich
● Składki i podatki odprowadzane w Niemczech
● Zorganizowane, komfortowe zakwaterowanie
● Bezpłatną odzież roboczą oraz obuwie
● Wsparcie polskiego koordynatora
● Przyjazny system zaliczek

KONTAKT

Concept Plus Sp. z o.o. oddział Bydgoszcz

bydgoszcz@cp-personal.com

Tel. 52/522 80 50