Pracownik produkcji (m/k/d)

2024-07-02 ID OFERTY: 966708

Odkryj swoją pasję do drewna – dołącz do naszego zespołu we Frankfurcie nad Odrą!

Czy fascynują Cię innowacyjne projekty? Chcesz mieć realny wpływ na rozwój nowego zakładu produkcyjnego elementów drewnianych do wielopiętrowych budynków mieszkalnych? Jeśli tak, to miejsce jest dla Ciebie!

B&O Holzbau GmbH, część dynamicznej grupy B&O, jest liderem w branży budowlanej. Od ponad 60 lat łączymy tradycję z najnowszymi technologiami, tworząc zgraną ekipę specjalistów – od architektów po ekspertów IT.

U nas doświadczysz współpracy opartej na innowacyjności. Razem tworzymy przestrzenie, które stają się prawdziwymi domami. Dołącz do nas i rozwijaj się w inspirującym środowisku, współtworząc przyszłość budownictwa.

Aktualnie poszukujemy:

Pracownika produkcji (m/k/d)

Twoje zadania:

- Obsługa zautomatyzowanych systemów produkcyjnych

- Monitorowanie procesów produkcji i jakości danych technicznych

- Dokumentacja kluczowych danych i procesów produkcyjnych

- Wsparcie personelu utrzymania ruchu w naprawach i konserwacji

- Utrzymywanie porządku na maszynach oraz w całej hali produkcyjnej

Wymagania:

- Zrozumienia technicznego i umiejętności manualnych, np. jako stolarz (m/k/d), cieśla (m/k/d) lub monter suchej zabudowy (m/k/d)

- Doświadczenia w obsłudze zautomatyzowanych systemów produkcyjnych

- Gotowości do pracy w systemie dwuzmianowym od poniedziałku do piątku (I zmiana 05:30-14:00, II zmiana 14:00-22:00) – wolne weekendy

- Szybkiego uczenia się, samodzielności i efektywności w pracy

- Dobrej znajomości języka niemieckiego w mowie i piśmie

- Dobrej organizacji pracy, staranności i dokładności

Co oferujemy:

- Stałe zatrudnienie w innowacyjnej firmie Grupy B&O

- Luźne hierarchie i szybką ścieżkę decyzyjną

- Różnorodne zadania z możliwością przejęcia odpowiedzialności

- Rozwój zawodowy i możliwości szkoleniowe z bogatego katalogu B&O

- Indywidualną ścieżkę kariery dopasowaną do Twoich aspiracji

- Bezpłatne ubezpieczenie wypadkowe i zakładowy program emerytalny

- Dodatek przedszkolny oraz leasing rowerów

- Koleżeńską atmosferę pracy i program rekrutacji z atrakcyjnymi premiami

- Specjalne usługi w naszym B&O Parkhotel w Bad Aibling oraz korporacyjne benefity

Rozpocznij swoją karierę w B&O Holzbau GmbH już teraz! Nie przegap tej wyjątkowej szansy – aplikuj teraz i dołącz do naszego sukcesu!

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych (CV, krótkiego listu motywacyjnego, referencji, dyplomów/certyfikatów) w języku niemieckim na adres e-mail: e.maslowska@bo-gruppe.de.

Można również aplikować przez naszą stronę internetową: https://buo.de/bau/karriere/job/produktionsmitarbeiter-m-w-d/

Zwracamy uwagę, że rozważane będą jedynie aplikacje złożone w języku niemieckim.

Prosimy o załączenie w CV klauzuli (w j.polskim):
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”